z zapisanych i nie wysłanych

41e2b2daf817ef7179fcf1a94ac9490e

Tęskni mi się często za Tobą ..zawsze chciałam mieć takie wspomnienie żeby się do nich uśmiechać. …takie zamyślenie z uśmiechem na twarzy…z lekkim rozmarzeniem…i to akurat mi bardzo odpowiada…. jednak gdy się nie odzywasz nachodzą mnie takie myśli że już się nie odezwiesz…i robi się smutno… tłumacze to sobie że jestem Twoim azylem/tak jak Ty moim/osoba z którą lubie robić to na co mam ochotę…. co lubię. ..chyba taki pełny relaks…bez stresu ….napięć /no może tu akurat pewne napięcia lubię /….z dreszczykiem. ..uwielbiam te chwile…z Tobą. …jesteś niesamowity…ciepły i czuły….lubię bardzo Twój uśmiech ….dotyk Twoich dłoni. ..dłonie masz niesamowite…i do tego to nieziemskie całowanie z soleniem w idealnej parze…nierozłącznie razem…
zdajesz sobie sprawę z tego jak na mnie działasz
nigdy nie było mi lepiej i bardziej…wiesz że się nawet zastanawiałam czy się w Tobie nie zakochałam czasem…jest wyjątkowo owszem i tyle…lepiej nie…

będzie kiedy będzie okazja…tak bez zbytniego kombinowania…
Lubie Cię i wystarczy…

słucham ….

15 comments on “z zapisanych i nie wysłanych

    1. Czasami życie tak dziwnie się układa. Tracimy uśmiech bo nie mamy do czego się uśmiechać. Wkrada się nuda w nasze codzienne życie. I zjawia się ktoś , nieoczekiwanie chociaż w zasadzie to oczekiwanie. Przecież mile rzeczy zawsze nas cieszą. I jest to takie cudowne. Ciągle myślisz o nim, czułe słówka pisane w mailach. I dalej samo toczy się takim torem z uśmiechem i zamyśleniem. I czekamy i tęsknimy za kolejnym mailem. Pozdrawiam serdecznie K.

  1. Czasami się zastanawiam czy powinnam mu to wysłać?czy mężczyzna który ma swoje życie to pierwsze i najważniejsze powinien czytać takie listy od „kochanki”?uznałam ze nie. Napisałam to do niego ale nie było mu dane to przeczytać. Sama zdecydowałam ze nie powinnam.

  2. Cieszy mnie to że Was wzruszają te chwile z kimś ważnym w moim życiu. Był Cudowny. Ale wszystko ma swój koniec. I czekamy no coś nowego. I jest….jest nowy ktoś ważny z ciekawymi emocjami..i też będzie cudownie. Wam życzę tych cudownych emocji:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *