Czemu mam go ciągle w głowie…

Czasami mamy gorsze dni i więcej myślę i wtedy nasuwają się nieoczekiwane wnioski. I co wymyslilam… że sie zakochałam. Zakochanie z rozsądkiem. Bo wiem, że Ci tego nigdy nie powiem. A wręcz przeciwnie będę robiła wszystko żebyś myślał, że to tylko zabawa i jest mi wszystko jedno czy jesteś i czy się odzywasz. Ale wyciągam z Twojego zachowania wnioski. Nie chcesz mnie i jest Ci wszystko jedno czy ja czy ktoś inny. Może to tylko moje dopowiedzenia. Głupie zachowanie . Ty mi to powinieneś powiedzieć. Ciekawe co byś odpowiedział jakbym zapytała tak wprost. Tylko że to prowadzi do poważnej rozmowy i o czym tu rozmawiać. O zdradzie o uczuciach i o tym co z tym zrobić. Przecież nic nie możemy z tym zrobić.  Ma być tak jakby nas nie było. To tylko senne marzenie, które czasami przychodzi otula nas i znika. Tego nie ma nie było i nie będzie.

Tylko dlaczego tak myślę o Tobie. Dlaczego tak tęsknię i chce usłyszeć, że Ty też tak czujesz. Twój głos. ..zniewala. Dziś cały dzień myślałam o tym jak mówisz, jaki masz ton głosu w normalnej rozmowie i w intymnych momentach.

To Ciebie wybrałam bo jesteś spełnieniem moich pragnień.

I tak strasznie tęsknię i nigdy Ci tego nie powiem. Dalej będę udawać ze jest mi wszystko jedno czy jesteś. 4d0bab16b1ed926f7d01b681c3f0f154

 

I co ja mam zrobić?

Dlaczego nie da się tego poukładać żeby mi było dobrze? Ja tylko chce być szczęśliwa i uśmiechnięta. Tylko tyle …

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *