Pierwsze hot …

532a7773d3d4a5bf2ed754eb10df2f10

Uroczy ktoś się zjawił…niespodziewanie i nieoczekiwanie. ..bo przecież piszemy dość długo. ..w między czasie wiele się działo. ..zmiany u Ciebie …zawirowania u mnie…ktoś u mnie …ktoś u Ciebie…coś razem…zmiany u mnie ..trochę tego było. ..

I całkiem niedawno godzinna rozmowa przez tel z opowiadaniem. ..miła :))

I tak nieoczekiwanie spotkaliśmy się żeby się zobaczyć i usłyszeć opowiadanie realnie. ..

Marna aktorka ze mnie…Czy dałam radę? ? Moim zdaniem nie …nie dałam rady…zresztą zawsze się zacinam gdzieś na początku. ..trudno mi się rozkręca … później to już samo ze mnie wychodzi. ..wiem co chcesz słyszeć i widzieć. ..wiem co lubisz …co Cię nakręca. .

I tak się wydarzyło. ..

Więcej czułości chociaż wyważonej…nie miałam odwagi …steremowana?tak na pewno…i z całych sił chciałam panować nad sobą. ..założeniem było, że powiem to i ja dotknę a Ty no cóż jak zawsze Rogaty będziesz karany za swoją zazdrość. ..i tylko tyle miało się wydarzyć. ..

Moze i miało ...

„nie włożysz go Kochanie tam gdzie inni przed  Tobą byli …nie włożysz go w moją mokrą od ich spermy ci.e. .. MASZ KARĘ.” ..

A wyszło. ..cudne całowanie….dotykanie  i rozmowa …całkiem niebezpieczne dotykanie….bardzo rozluzniajace…

.i tylko troszkę roleplay…

Kochanie byłam niegrzeczna…pieprzyłam się z innymi…codziennie był ktoś kto zostawiał we mnie swoją spermę…wiem ze to lubisz…lubisz jam jestem taka puszczalska…niegrzeczna i zawsze Twoja. ..

To wszystko przez Ciebie bo kazałeś   mi tam jechać. ..niechciałam. …i teraz widzisz jak to się skończyło. ..to Twoja wina..to wszystko Twoja wina …ja tak bardzo tęskniłam. ..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *