Wsadze Ci zdziro mojego huja

I cóż …został on…cierpliwy i wytrwały ….chyba tylko on się nie zniechęca i chce mnie czasami. ..a wczoraj było bardzo miło. ..z nim jest zawsze miło.. takie dwa w jednym…nie raz mu pisałam co mnie boli…słuchał i nie zniechęcał się i pisał i czekał…czasami zupełnie nie miałam do niego głowy czasami nie chciałam być nią. ..przeczekiwałam i gdy miałam ochotę odpisywałam…czasami na kolejny meil…albo krótko że nie mogę albo tylko mam chwilkę. ..i różnie to wychodziło ale chyba Tobie się podobało że pisałeś i nie zniechęca się …niedługo będzie trzy lata…broniłam się przed Tobą może dlatego że Ty powiedziałeś nie nigdy…coś w tym jest…ta Twoja wytrwałość skruszyła mnie i chce być dla Ciebie…nie wiem czy na długo czy może tylko chwile. ..ja potrzebuje dotyku…jeśli go nie będzie zniechęce się i zamilkne. .. teraz jestem na Ciebie gotowa…musiał być T i kilka pomyłek i nie wypałów…a Ciebie mam nadal…czy kiedyś skończy mi się fantazja i nic nie napiszę.. nie będzie już żadnych historii do opowiedzenia…żadnego pieprzenia do opisania ..”żadnego wsadze CI zdziro huja” e0b25dc51c5b53b7609e9b33253cf732

1.30h gadania przez telefon….

I czy mam tęsknić …myśleć i częściej pisać. ..nie powinnam..powinno być tak.jak do tej pory …czyli czasami…hmmm…czasami nasza historia będzie się powiększać o kolejne opowiadanie.

I opowiadanie…Twoje Rogaczu:))

Ciekawe czy można „od tak” zostać pracownikiem miesiąca; -D

Dziś mam na sobie moje ulubione skromne majteczki. Trochę zimno przy przemieszczaniu się ale w pracy jest fajnie komfortowo. Jest w sam raz. Czuje się sexownie wiedząc że ktogoś skuszę. I poszłam bez stanika. /jak na Twoim zdj i coś od siebie zdj ponizej. Mała czarna prześwitujaca. Widać że mam tylko paseczek i brak stanika -odbijają sie sterczące sutki./
Na dziś mam w grafiku kilku klientów. Zobaczymy czy rozmowy będą owocne. 
Siadam za biurkiem …przygotowana merytorycznie…
Idą. ..widzę ich z daleka. Dwóch mężczyzn kolo 30. Całkiem nieźle się prezentują. Wpada mi myśl do głowy o jeździe próbnej. 
…….
Witam się z nimi …szeroki uśmiech ….czerwona szminka ….czerwone paznokcie…z rozmowy wynika że są zainteresowani zakupem. ..może lekko się wahają. ..zapraszam na jazdę próbna ich byc może nowym nabytkiem..mam argumenty:-D.
Wsiadamy do auta we troje. Jeden za kierownicę ja obok , drugi z tyłu.  Wyjeżdżamy . Ten za kierownicą kładzie mi rękę na udzie i podsuwa ja wyżej pod kiecke. Rozchylam uda tak żeby dotknął mojej mokrej cipki. Od początku wiedziałam że im nie przepuszcze i ich wypieprze.  
Skręca w boczna uliczkę …lasek …i zatrzymuje się ..wysiada…otwiera moje drzwi i podaje mi rękę w geście zapraszającym do wysiadniecia. Drugi już stoi przy samochodzie i rozpina spodnie. Zamyka drzwi i opiera mnie o samochód.  Pociąga kiecke …przesuwa paseczek string na bok i wchodzi w moja cipke. ..drugiemu biorę w dłoń i go masuje….byłam pewna że na tym się nie skończy. ..będę miała co Michałowi opowiedzieć po powrocie, jaki miałam ekscytujący dzień. ..wypieprzył mnie pierwszy …drugi jest blisko orgazmu. .. zamieniają się …wchodzi w moja zalana cipke drugi…temu polizę jeszcze kutasa…biorę go w usta oblizać sperme…drugi szybkimi pchnieciami wpycha kutasa w moja cipke…jest mocno podniecony…szybko kończy …
Mieli duże kutasy  i dużo sperme mam w sobie…majteczki całe w spermie. ..chyba musze je zdjąć. ..
Wsiadamy do samochody i odjeżdżamy. ..wracamy do salonu. ..Panowie idą ze mną podpisać papiery . Na odchodnę słyszę „chyba będziemy u Ciebie częściej kupować auta tylko po to żeby Cię porządnie wyruchac”odpowiadam „zapytam męża czy mi pozwoli”
Panowie podziękowali poszli …zaliczona pierwsza sprzedaż w dniu dzisiejszym…siadam do biurka poukładać i powpinac dokumenty…kręcę się na krześle. . Musze zdjąć majteczki nieco mnie krępują. Napisze na Michała SMS i zapytam czy mogę.  Czy mogę siedzieć bez majteczek do końca pracy.  Przy okazji pochwałę się jak jestem mokra od sperme dwóch grubych kutasów .  Tak też robie…
.…..”Kochanie , tesknisz? Ja nie mam czasu. Właśnie wypieprzylam dwóch klientów. Ą teraz siedzę bez majtek z rozchylonymi udami i czekam na kolejną okazje:)Kocham Cię Twoja mokra C.”…..
 
Koledzy zerkają na mnie ukradkiem. Widzą że nie mam majtek. Wojtka Lubie ma dużego kutasa może zaciągnąć go na ruchanie. Kiedyś już mnie pieprzył całkiem fajnie bylo. Podchodzę do niego i pytam czy nie  pomógł by mi przenieś dokumenty do archiwum. Szybko się zgadza i pod czujnym okiem reszty kolegów idziemy do magazynu. Zaraz przy wejściu rzuca papiery i pociąga mi kiecke. Podniesionym głosem …dyszac z podniecenia mówi że „od rana go szczuje aż go kutas boli. Od rana chodzi że stojącym kutasem przeze mnie bo się tak ubrałam.  Teraz zerzne tą Twoja chętna cipe.  Jesteś puszczalska szkoda mi Twojego męża ale i mu zazdroszczę takiej kobiety. Pieprzenie z Tobą  to przyjemność najwyższej klasy „. I daje mi klapsa w dupke i wchodzi w moją rozgrzaną i chętna cipke.  

Dla Ciebie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *